Webinář Hry pro mozek i srdce

 

28. květen je Světový den her, ale to není jediný důvod, proč si hrát. Komenského „škola hrou" platí i obráceně. Hra není jen relaxace. Při hře se učíme nové věci, dozvídáme se něco o sobě i o spoluhráčích a zároveň trénujeme paměť a koncentraci.

  

Zveme Vás na hravý miniwebinář Hry pro mozek i srdce.

 

Webinář se koná 6.6.2019 od 16:00 do 16:45 hodin. Přihlašujte se emailem na informace@familienservice.cz do 31.5.2019.

 

Nezůstávejte se svými starostmi sami!

Dáša Najrbtová, krizová telefonní intervence

dasa.najbrtova@familienservice.cz

Relaxace do kapsy

 

Všichni to známe. Nabité pracovní dny, mezi povinnostmi se sotva najde chvilička vypít kávu, spolknout oběd nebo jen čokoládovou tyčinku...
Pokud je to každodenní realita, začne nejdřív vypovídat tělo, pak psychika. Přitom stačí chvilička, krátká meditace, relaxace, dechové cvičení a naberete novou energii.
To není reklama na zázračné pilulky, ale naše osobní zkušenost s aplikací, která umožňuje relaxovat nebo meditovat kdekoli a kdykoli. A ještě Vás to bude bavit!

 

Existuje mnoho meditačních aplikací, zdarma, placených, dobrých i špatných. Ušetřili jsme Vám čas a vyzkoušeli jich několik za Vás. Proto Vám můžeme doporučit tu, která nás opravdu nadchla. Aplikace „Headspace" je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Pomalu Vás provede základními technikami, které vysvětluje pomocí vtipných animací. 
Každým dnem Vás provede jedna lekce, která vyžaduje pouhých 10 minut Vašeho času. Prvních deset lekcí je zcela zdarma, pak je možné si dokoupit premium verzi. Můžete ale těchto deset lekcí zdarma opakovat stále dokola.
V placené verzi je pak lekcí k dispozici opravdu hodně, jsou uspořádány do sérií a rozděleny podle zaměření. Můžete se učit meditovat například s cílem dosáhnout větších pracovních úspěchů, zlepšit své osobní vztahy nebo prostě jen tak.

Aplikace je dostupná i v offline režimu.

 

Zdroj: Web Google Play

 

Aplikace "Headspace" je k dispozici v Appstore pro iPhone a také pro všechny ostatní běžné operační systémy.

 

Zdroj: http://www.businessanimals.cz/ba/clanky/meditacni-appky/