pme akademie

Vysíláme nové impulsy na Vaší vlnové délce.

Nabízíme zážitkové vzdělávání pro vedení a tým.

 

Webinář digitální detox

 

Digitální technologie dnes zasahují do všech oblastí našeho života. Pomáhají nám a spoutávají nás, pokud nad jejich užíváním ztrácíme kontrolu. Jak vypnout? Jak se naučit nebýt online? Na našem webináři Vám poradíme.

24.5.2018, 12:30h - 13h

Přihlásit se

nabídka seminářů

  • témata pro vedoucí pracovníky
  • témata pro zaměstnance a týmy

Workshopy pro HR a management

Management mateřské a rodičovské dovolené 

 

Odchod zaměstnankyň na mateřskou a rodičovskou dovolenou staví zaměstnavatele před výzvu, jak tento proces efektivně naplánovat. Nejlepším přístupem je otevřená a transparentní komunikace mezi zaměstnankyní a zaměstnavatelem a vyjasnění celého procesu odchodu na mateřskou a rodičovskou dovolenou, jejího průběhu a plynulého návratu do práce. Cílem workshopu je zpřehlednit a nastavit celý tento proces tak, aby nedocházelo k nepříjemným situacím.


 - 4 hodinový workshop 

 

 

Labyrint flexibility 


S ohledem na získávání a udržení odborných pracovníků může hrát nabídka flexibilních forem práce důležitou roli. Mnohý zaměstnanec/kyně se v průběhu své profesní kariéry ocitne v různých životních situacích, kdy podle potřeby nebo priorit flexibilní formu práce uvítá. Může se jednat o zaměstnance, který do pracoviště dojíždí a uvítá práci z domova, zaměstnankyni s malými dětmi, pro kterou se otevře možnost sladit práci a péči o děti, nebo zaměstnance, který se chce vedle pracovních výzev věnovat i výzvám sportovním.
Cílem workshopu je komplexní identifikace potřeb a možností ve Vaší firmě a návazné zpracování plánu jejich zavedení.

 

- 4 hodinový workshop 

 

Není benefit jako benefit

 

Srdečně Vás zveme na workshop, který se koná ve spolupráci s Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou v krásných prostorech na Václavském náměstí.

 

Dozvíte se,

  • co očekávají generace X, Y, Z
  • jaké jsou typy benefitů
  • benefity a diverzita
  • něco málo z legislativy

Také si vytvoříte jedinečný toolbox benefitů na míru.

 

Workshop se koná 30. května 2018 v čase 9.00 - 12.00 hod.

Přihlásit se můžete zde.