pme akademie

Vysíláme nové impulsy na Vaší vlnové délce.

Nabízíme zážitkové vzdělávání pro vedení a tým.

 

Webinář mozkocvična pro děti

 

Zveme Vás na ochutnávkový webinář, kde se ve společné půlhodince dozvíte, jak funguje paměť, jak trénovat s dětmi koncentraci i jak s nimi relaxovat - zkrátka základům umění, jak se učit! Bude i čas na otázky. Můžete je posílat i předem na email informace@familienservice.cz. 

 

Webinář se koná 10.10.2018 v 10 hodin. Zájemci obdrží po přihlášení min. 5 účastníků odkaz na registraci.

 

nabídka seminářů

  • témata pro vedoucí pracovníky
  • témata pro zaměstnance a týmy

Workshopy pro HR a management

Management mateřské a rodičovské dovolené 

 

Odchod zaměstnankyň na mateřskou a rodičovskou dovolenou staví zaměstnavatele před výzvu, jak tento proces efektivně naplánovat. Nejlepším přístupem je otevřená a transparentní komunikace mezi zaměstnankyní a zaměstnavatelem a vyjasnění celého procesu odchodu na mateřskou a rodičovskou dovolenou, jejího průběhu a plynulého návratu do práce. Cílem workshopu je zpřehlednit a nastavit celý tento proces tak, aby nedocházelo k nepříjemným situacím.


 - 4 hodinový workshop 

 

 

Labyrint flexibility 


S ohledem na získávání a udržení odborných pracovníků může hrát nabídka flexibilních forem práce důležitou roli. Mnohý zaměstnanec/kyně se v průběhu své profesní kariéry ocitne v různých životních situacích, kdy podle potřeby nebo priorit flexibilní formu práce uvítá. Může se jednat o zaměstnance, který do pracoviště dojíždí a uvítá práci z domova, zaměstnankyni s malými dětmi, pro kterou se otevře možnost sladit práci a péči o děti, nebo zaměstnance, který se chce vedle pracovních výzev věnovat i výzvám sportovním.
Cílem workshopu je komplexní identifikace potřeb a možností ve Vaší firmě a návazné zpracování plánu jejich zavedení.

 

- 4 hodinový workshop 

 

Není benefit jako benefit

 

Srdečně Vás zveme na workshop, na němž se dozvíte, co očekávají generace X, Y a Z, jaké jsou typy benefitů, něco málo z legislativy a také si vytvoříte jedinečný toolbox benefitů na míru.

 

- 3 hodinový workshop